تبلیغات
عجیب ولی واقعی! - کسب درآمد میلونی با 5000 هزار تومان

کسب درآمد میلونی با 5000 هزار تومان

نوشته شده در تاریخ : جمعه 20 خرداد 1390   08:29 ب.ظ

 

کسب درآمد 15میلیونی فقط با 5 هزار تومان

 

سامانه کسب درآمد ایران ادورتایزرز به طور رسمی در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد ثبت گردید

 
 

اول همه مطالب را با دقت کامل بخوانید بعد اقدام کنید
 


 

این طرح یک طرح همیاری است که هیچ فردی درآن متضرر نخواهد بود و چنانچه همه کاربران دست به دست هم داده و روند منطقی آن را به صورت کامل انجام دهند نتایج مثبت غیرقابل تصوری در زندگی اقتصادی همه کاربران خواهد داشت.
 لطفا پیش داوری نکنید
اول بخونید بعد تصمیم بگیرید
 
 
این سیستم نه مثل شرکت های هرمیِ و نه مثل سایت های پرداخت به ازای کلیک است، این سیستم نوین و منحصر به فردی است که در یک کلام می توان چنین معرفی کرد :
۱. ثبت نام می کنید.
۲. فقط یکبار ۵۰۰۰ تومان به حساب یک هموطن دیگر (و نه یک شرکت یا سایت) کارت به کارت می کنید.
۳. هر تعداد از دوستاتون را که می خواهید وارد سیستم شوند را ثبت نام می کنید.
۴. بعد از مدت بسیار کوتاهی میلیونها تومان (از همان ۵۰۰۰ تومانی ها) به حساب بانکیتون کارت به کارت می شه.
5.مدیریت سیستم کاملا ایرانی و  با پشتیبانی به موقع می باشد.
 

 
کل سیستم فارسی و راحت میشود عضو شد پس نگرانی نداشته باشید

 

:: راهنما ::

خواهشمند است قبل از عضویت و شروع بازاریابی کلیه مندراجات این بخش را با دقت مطالعه فرمایید. در صورتی که پاسخ سوالات و یا ابهامات خود را در این بخش نیافتید با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید.


1) چند تذکر بسیار مهم:

- سامانه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ایران (iranadvertisers) صرفا یک سیستم تبلیغاتی است که با استخدام اعضا به عنوان بازاریاب تبلیغاتی، در راستای افزایش بازدید وب سایت حامیان خود فعالیت می نماید.

- درآمد ایران ادورتایزرز تنها از طریق درج و نمایش تبلیغات در وب سایت خواهد بود. ایران ادورتایزرز هیچگونه مبلغی تحت هیچ عنوان از کاربران خود دریافت نمی نماید.

- کلیه تراکنش های مالی (دریافت ها و پرداخت ها) در سمت کاربران و به صورت کاملا کاربرگرا صورت میپذیرد و ایران ادورتایزرز هیچگونه دخالتی در این خصوص ندارد. لذا هیچگونه واسطه ای وجود ندارد و هیچگونه ارزی از کشور خارج نمی شود.

- درآمد در ایران ادورتایزرز با توجه به مسائل شرعی، به هیچ عنوان به صورت دائمی نیست و هر کاربر پس از دریافت دستمزد خود از سیستم حذف میگردد. درآمد هر فرد دقیقا متناسب با میزان فعالیت وی می باشد.

- آنچه که کاربران تحت عنوان دستمزد بازاریابی دریافت مینمایند، حاصل تلاش آنها در معرفی و جذب بازدیدکننده برای وب سایت حامیان ما می باشد.

- سامانه ایران ادورتایزرز با نشانی http://www.iranadvertisers.com در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد به ثبت رسیده است.

2) خلاصه روند کسب درآمد:

- کسب درآمد در این سامانه به روش PPL می باشد که بی شک مطمئن ترین و نوین ترین سیستم کسب درآمد در جهان و به روایتی دیگر نسل جدید سیستم های کسب درآمد است. PPL کوتاه شده عبارت Pay Per Lead است که معادل "پرداخت به ازای سرگروه شدن" می باشد.

- ابتدا از طریق لینک بازاریابی یکی از اعضا در یک گروه بازاریابی ثبت نام می نمایید.

- مبلغ 5000 تومان به عنوان دستمزد بازاریابی به حساب سرگروه بازاریابی خود (که یکی از اعضای سامانه می باشد) کارت به کارت میکنید.

- سرگروه بازاریابی شما پس از دریافت وجه، حساب کاربری شما را تایید و لینک بازاریابیتان را فعال می نماید. سپس سرگروه به صورت خودکار از گروه حذف شده و شما به عنوان بازاریاب جدید در گروه وارد میشوید.

- لینک بازاریابی خود را در اختیار حداقل 5 نفر از دوستانتان قرار می دهید تا آنها از طریق شما در سیستم ثبت نام کنند و روند را تکرار نمایند.

- وضعیت افرادی که جذب نمودید را پیگیری می نمایید که آنها نیز روند شما را تکرار کنند و در صورت لزوم از پشتیبانی شما برخوردار شوند.

- پس از چند سطح تکرار، شما در تعداد زیادی گروه به رتبه سرگروهی میرسید و به ازای هر کدام مبلغ 5000 تومان توسط اعضای جدید به حسابتان کارت به کارت شده و شما به عنوان سرگروه آنها را تایید می نمایید و از آن گروه ها حذف میشوید.

- جهت اطلاعات بیشتر و توضیحات کاملتر ادامه راهنما را مطالعه نمایید.

2) چگونه در سامانه ایران ادورتایزرز ثبت نام کنیم؟

- شما برای عضویت در سامانه کسب درآمد ایران ادورتایزرز به "لینک عضویت" نیاز دارید. شما می بایست از طریق لینک بازاریابی یکی از سایر اعضا وارد سامانه شده و اقدام به ثبت نام نمایید.

- فردی که از طریق لینک بازاریابی وی ثبت نام مینمایید، "معرف" شما لقب می گیرد. سعی کنید کسی را به عنوان معرف انتخاب کنید که بتوانید از پشتیبانی و راهنمایی های وی برخوردار شوید.

- پس از ورود از طریق لینک بازاریابی معرف خود، جدولی به شکل زیر را مشاهده می نمایید.

به سامانه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ایران خوش آمدید.  Iranadvertisers iranadvertisers.mihanblog.com www.iranadvertisers.com http://www.iranadvertisers.mihanblog.com

- این جدول "گروه بازاریابی" نام دارد. هر گروه بازاریابی شامل 5 نفر از اعضا می باشد. اعضا بر اساس رتبه بازاریابی خود در این گروه مرتب شده اند. نفر اول گروه "سرگروه" نامیده می شود. نفر آخر گروه همان "معرف" شماست که قصد دارید از طریق لینک بازاریابی وی ثبت نام نمایید.

- پس از تکمیل تمامی مراحل ثبت نام و "فعال سازی" عضویت شما از طریق سرگروه این گروه، سرگروه فعلی از سیستم حذف می گردد، سایر اعضا یک رتبه صعود می کنند و شما جایگزین نفر آخر خواهید شد و گروه جدیدی را تشکیل خواهید داد.برای عضویت كلیك كنید


 

- جهت شروع ثبت نام بر روی "شروع" کلیک نمایید.

به سامانه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ایران خوش آمدید.  Iranadvertisers iranadvertisers.mihanblog.com www.iranadvertisers.com http://www.iranadvertisers.mihanblog.com

- در هنگام "عضویت" حتما از "اطلاعات صحیح" متعلق به "خودتان" استفاده کنید. چرا که پرداخت دستمزد به شما بر اساس همین اطلاعات صورت میپذیرد و تغییر مشخصاتی همچون نام و نام خانوادگی و نیز پست الکترونیکی بعد از ثبت نام امکانپذیر نخواهد بود.

- "جمله پنهان" تنها در هنگام بازیابی رمز عبور در هنگامی که رمز عبورتان را فراموش کرده اید کاربرد دارد.

- حتما از "شماره کارت 16 رقمی" عضو شبکه شتاب متعلق به خودتان استفاده نمایید در غیر این صورت پرداخت دستمزد به شما با مشکل مواجه می شود.

- هر پیامی که در قسمت "سایر توضیحات" وارد نمایید، زمانی که سرگروه شوید برای افرادی که قرار است به حساب شما مبلغ واریز نمایند نمایش داده میشود.

- مطالعه "قوانین و شرایط" سامانه قبل از عضویت و پذیرش آن در هنگام عضویت الزامی است.

- در صورتی که در هنگام ثبت نام با خطایی مواجه نشوید، پیامی شامل شماره بازاریابی شما برایتان نمایش داده می شود. شماره بازاریابی شما کد شناسایی شما در سیستم است. آنرا یادداشت نمایید.

به سامانه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ایران خوش آمدید.  Iranadvertisers iranadvertisers.mihanblog.com www.iranadvertisers.com http://www.iranadvertisers.mihanblog.com

- در این مرحله ثبت نام اولیه شما به پایان رسیده و اطلاعات شما در سامانه ثبت گردیده است. حال می توانید از طریق صفحه ورود به سامانه به پنل کاربری خود وارد شوید. توجه نمایید که در این مرحله هنوز حساب شما غیر فعال است.

به سامانه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ایران خوش آمدید.  Iranadvertisers iranadvertisers.mihanblog.com www.iranadvertisers.com http://www.iranadvertisers.mihanblog.com

- در هر بار ورود شما به سامانه تعدادی تبلیغات برایتان نمایش داده میشود. بازدید از تمامی تبلیغات جهت ورود به پنل کاربری الزامی است. بر روی هر یک از تبلیغات کلیک نمایید و از وب سایت آنها بازدید نمایید.

به سامانه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ایران خوش آمدید.  Iranadvertisers iranadvertisers.mihanblog.com www.iranadvertisers.com http://www.iranadvertisers.mihanblog.com

- پس از بازدید از تمامی وب سایت ها بر روی "ادامه" کلیک نمایید تا به پنل کاربری خود وارد شوید.

به سامانه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ایران خوش آمدید.  Iranadvertisers iranadvertisers.mihanblog.com www.iranadvertisers.com http://www.iranadvertisers.mihanblog.com

3) چگونه حساب کاربری و لینک بازاریابی خود را فعال کنیم؟

- پس از ثبت نام اولیه وضعیت کاربری و لینک بازاریابی شما غیر فعال است. جهت فعال سازی می بایست مبلغ 5000 تومان دستمزد سرگروه بازاریابی خود را به شماره کارتی که در قسمت "مشخصات سرگروه" درج شده است کارت به کارت نمایید.

- پس از واریز وجه به حساب سرگروه به قسمت ثبت پرداخت مراجعه نمایید و شماره تراکنش یا شماره ارجاع را که در هنگام کارت به کارت از بانک دریافت نموده اید را همراه با شماره کارتی که با آن مبلغ را کارت به کارت نموده اید در سیستم ثبت نمایید.

- توجه: سرگروه هر گروه بازاریابی یکی از کاربران عادی سامانه می باشد که با تلاش خود به رتبه سرگروهی رسیده است و هیچ ارتباطی با مدیریت ایران ادورتایزرز ندارد. پس شما مبلغ را به حساب ایران ادورتایزرز واریز نمی کنید بلکه به حساب یکی از هموطنان خود واریز می نمایید. در نهایت نیز تعداد زیادی از همین مبلغ ها متناسب با تلاشتان به حساب شما واریز می گردد.

- سرگروه 7 روز فرصت دارد که دریافت وجه از شما و حساب کاربریتان را تایید نماید. در صورتی که پس از 7 روز حساب شما توسط سرگروه تایید نشد به قسمت ارسال گزارش مراجعه نمایید تا مورد توسط تیم مدیریت ایران ادورتایزرز رسیدگی شود. در صورتی که قبل از مهلت 7 روز گزارش ارسال نمایید حساب کاربریتان به حالت تعلیق در خواهد آمد.

4) چگونه با ایران ادورتایزرز به کسب درآمد بپردازیم؟

- پس از فعال شدن لینک بازاریابی شما توسط سرگروه، لینک بازاریابیتان را که در قسمت انتهایی پنل کاربری درج شده است در اختیار دوستانتان قرار دهید تا از طریق لینک شما ثبت نام نمایند. شما میتوانید لینک بازاریابیتان را در وب سایت یا وبلاگتان قرار دهید.

- هیچگونه محدودیتی در تعداد افرادی که شما می توانید به صورت مستقیم جذب نمایید وجود ندارد. شما می توانید از یک تا بی شمار فرد را با لینک بازاریابی خود جذب نمایید.

- هر کاربر زمانی که فردی را با لینک خود جذب می نماید در یک گروه بازاریابی جدید در یک رتبه بالاتر قرار میگیرد. حال اگر افرادی که شما جذب نموده اید یک رتبه پیشرفت کنند شما نیز یک رتبه پیشرفت خواهید داشت تا زمانی که به رتبه سرگروهی برسید.

- به عنوان مثال اگر شما 5 نفر را از طریق لینک بازاریابی خودتان جذب نمایید. آنگاه در 5 گروه در رتبه بازاریابی 4 قرار خواهید گرفت. حال اگر هریک از آن 5 نفر خود نیز 5 نفر را به سیستم معرفی نمایند آنگاه شما در 25 گروه در رتبه بازاریابی 3 قرار خواهید گرفت. اگر هر یک از این 25 نفر نیز همین روند را ادامه دهند شما در 125 گروه در رتبه بازاریابی 2 و در نهایت در 625 گروه در رتبه بازاریابی 1 و به عنوان سرگروه قرار خواهید گرفت. حال شما در 625 گروه مختلف، مانند آن گروه 5 نفره ای که خودتان در ابتدای ثبت نام در آن عضو شدید، در رتبه سرگروهی قرار دارید. فرض کنیم در هر یک از این گروه ها 5 نفر بخواهند عضو شوند لذا برای تایید حساب خود ملزم به پرداخت مبلغ 5000 تومان به سرگروه خود (شما) هستند. لذا در آمد نهایی شما در این مثال حدود 15 میلیون تومان خواهد بود که به تناوب به حسابتان کارت به کارت میشود و از آن گروه ها حذف میشوید. حال بسته به پتانسیل و تلاش خودتان روند را با 10 نفر محاسبه نمایید.

- هر کاربر که توسط شما جذب شده است در صورتی در شمار زیرمجموعه های شما محسوب می شود که لینک بازاریابی وی فعال شده باشد.

- افرادی را جذب نمایید که آنها نیز روند کار را ادامه دهند در غیر این صورت هیچ منفعتی برای شما نخواهد داشت.

- شرط واریز وجه به حساب شما زمانی که به رتبه سرگروهی نائل شدید آن است که حداقل 5 نفر را به صورت مستقیم جذب نموده باشید.

- هیچگونه محدودیتی در میزان درآمد شما وجود ندارد.

- درآمد شما از 4 سطح بعد از خودتان است و نه از زیر مجموعه هایتان لذا شما از یک سطح درآمد کسب می نمایید.

5) سوالات متداول:

- آیا امکان عضویت بدون داشتن معرف وحود دارد؟ خیر شما برای عضویت به لینک بازاریابی یکی از اعضا نیاز دارید.

- وضعیت کاربر که در پنل کاربری درج شده است چیست؟ وضعیت غیرفعال برای کاربری است که ثبت نام اولیه را انجام داده است اما هنوز دستمزد سرگروه خود را پرداخت نکرده و یا هنوز توسط سرگروه خود تایید نشده است. وضعیت نیمه فعال برای کاربری است که لینک بازاریابیش تایید شده است اما هنوز حداقل 5 نفر را به سیستم معرفی نکرده است. چنانچه کاربری حداقل 5 نفر را به سیستم معرفی نماید وضعیت کاربریش به کاملا فعال ارتقا یافته و شرایط سرگروه شدن را دارد.

- در هنگام ثبت نام درج شده است که سرگروه اصلی شما نیمه فعال است علت چیست؟ چنانچه کاربری به رتبه سرگروهی رسیده باشد اما حداقل 5 نفر را مستقیما به سیستم جذب نکرده باشد وضعیت وی نیمه فعال است و شرط سرگروه شدن را ندارد لذا معرف وی تا زمانی که 5 نفرش را کامل کند به عنوان سرگروه جایگزین وی می شود.

- از کجا متوجه شویم که سرگروه حساب کاربری ما را تایید کرده است یا خیر؟ در پنل کاربریتان در قسمت پرداخت دستمزد چهار حالت وجود دارد. حالت پرداخت نشده، حالت انتظار (در حال بررسی توسط سرگروه)، حالت تایید شده، حالت عدم تایید.

- پیام معرف چیست؟ هر کاربر میتواند در ایران ادورتایزرز برای افرادی که به صورت مستقیم جذب نموده است پیام ثبت نماید. حتما به پیام های ثبت شده توسط معرفتان توجه نمایید. در صورتی که تمایل دارید برای زیرمجموعه هایتان پیام ارسال نمایید به قسمت "تغییر مشخصات" مراجعه نمایید. این پیام در پنل کاربری زیرمجموعه هایتان درج می گردد.

- سرگروه بی دلیل حسابم را تایید نمیکند چاره چیست؟ چنانچه با وجود پرداخت دستمزد توسط شما، پس از 7 روز حسابتان تایید نشد، از ارسال گزارش استفاده نماییدو توجه کنید استفاده بی جا از این گزینه موجب تعلیق حساب خودتان می گردد. به هیچ عنوان قبل از مهلت 7 روز عدم تایید را گزارش نکنید چرا که منجر به تعلیق خودتان می گردد. پس از ارسال گزارش توسط شما تیم مدیریت مورد را پیگیری مینماید. اگر سرگروهی بی دلیل حساب اعضا را تایید نکند حساب وی برای همیشه مسدود می گردد.

- کارت عابر بانک سرگروه یا مشخصات وی معتبر نیست، چاره چیست؟ در صورت عدم اعتبار کارت سرگروه و یا مغایرت مشخصات وی با مشخصات صاحب کارت حتما مورد را گزارش دهید.

- تعدادی را از طریق لینک بازاریابی خود ثبت نام کرده ام اما در پنل کاربریم درج نشده است، علت چیست؟ حساب کاربری زیرمجموعه های شما هنوز توسط سرگروهشان تایید نشده است. به محض تایید در شمار زیرمجموعه های شما محسوب می شوند.

- لینک بازاریابی من غیر فعال است علت چیست؟ دستمزد سرگروهتان را پرداخت نکرده اید و یا پرداختتان هنوز توسط سرگروه تایید نشده است.

- موارد تعلیق و مسدودیت یک کاربر چیست؟ یک کاربر در چند مورد عضویتش به حالت تعلیق درآمده و کلیه درآمدهایش مسدود می گردد:
1. سرگروهی که مسئولیت پذیر نباشد و ظرف مدت 7 روز کاری با وجود دریافت دستمزد لینک کاربری را تایید نکند.
2. کاربری که مبلغ را به سرگروه پرداخت نکرده اما گزارش عدم تایید توسط سرگروه را ارسال کرده باشد.
3. کاربری که در یک گروه بازاریابی بیش از یک حساب کاربری داشته باشد.
4. کاربری که مشخصات حسابش نادرست باشد. (مغایرت مشخصات کاربر و صاحب کارت عابر بانک)
+ نکته قابل توجه: چنانچه سیستم کاربری را به عنوان متخلف تشخیص دهد حتما دلیل مسدود شدن حساب کاربری وی را از طریق ایمیل ارسال خواهد کرد. در صورتی که حسابتان مسدود شده و هیچگونه ایمیلی از ما دریافت نکرده اید، حتما با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
+ در صورت تعلیق امکان بازگشت به حالت قبل به هیچ عنوان ممکن نخواهد بود و کلیه درآمدهای کاربر مسدود می گردد.

- تعدادی را از طریق لینک بازاریابی خود ثبت نام نموده ام اما مبلغی به حسابم واریز نشده است علت چیست؟ دستمزد شما از گروه هایی است که در آن سرگروه هستید نه از زیرمجموعه هایتان.

- تبلیغات را در هنگام ورود بازدید میکنم اما نمیتوانم وارد پنل کاربری شوم. علت چیست؟شما برای استفاده از ایران ادورتایزرز میبایست جاوا اسکریپت را بر روی مرورگرتان نصب و فعال نمایید.

- امکان استفاده از یک کامپیوتر برای چند نفر وجود دارد؟ بله. شما میتوانید چند نفر را از طریق یک کامپیوتر ثبت نام نمایید و یا از سامانه استفاده نمایید.

- امکان عضویت مجدد وجود دارد؟ لزومی برای انجام این کار نیست. چنانچه هیچ یک از دو حسابتان در یک گروه بازاریابی قرار نگیرد و زیرمجموعه حساب قبلیتان نشوید بلامانع است.

- در چند گروه سرگروه شده ام اما مبلغی به حسابم واریز نمیشود و به حساب معرفم واریز میشود علت چیست؟ حساب کاربری شما هنوز نیمه فعال است برای اینکه کاملا فعال شود میبایست حداقل 5 نفر را با لینک خودتان ثبت نام کرده باشید. در غیر این صورت درآمدهای شما به حساب معرفتان واریز میشود.

- نحوه ارتباط با زیرمجموعه هایمان چگونه است؟ تنها از طریق پیام معرف، به قسمت تغییر مشخصات رجوع نمایید.

- در ایران ادورتایزرز بابت چه فعالیتی دستمزد دریافت میکنیم؟ بابت معرفی و ارجاع بازدیدکننده به وب سایت حامیان ما و نیز معرفی بازاریاب جدید به سامانه.

این طرح یک طرح همیاری است که هیچ فردی درآن متضرر نخواهد بود و چنانچه همه کاربران دست به دست هم داده و روند منطقی آن را به صورت کامل انجام دهند نتایج مثبت غیرقابل تصوری در زندگی اقتصادی همه کاربران خواهد داشت.


 

--»»»»» عضویت در سایت.iranadvertisers  «««««--

دوستانی که از طریق لینک ما عضو شدن لینک خود را به ایمیل ما ارسال کنند بعد از تایید لینکشان در پایین صفحه قرار میگیرد تا تبلیغی برایشان باشد.

Email: forush_interneti@yahoo.com


نوشته شده توسط:forush


برچسب ها: سامانه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ایران، iranadvertisers، کسب درآمد، عضویت رایگان، تحقق رویاها با سامانه Iranadvertisers، عمومی، 5000، 5000 هزار تومان، 5000 هزار تومن، میلونر، درآمد اینترنتی، iranadvertiser، make money، earn money، کسب درآمد اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، تبلیغات اینترنتی، سایت کسب درآمد، سایت کلیکی، اسپانسر، افزایش بازدید، ایران ادورتایزر، سایت مطمئن، درآمد میلیونی، درآمد بالا، پولدار شوید، پول، عابر بانک، سیستم کسب درآمد، افزایش درآمد، بانکهای ایران، سایت ایرانی، کسب درآمد ایرانی، کسب درآمد مطمئن، کسب درآمد جدید، درآمد زایی، درآمدزایی، advertisers، آگهی تبلیغاتی، تبلیغات ارزان، بهترین سایت، رویای بزرگ، کسب درآمد از اینترنت، راهنمای تهیه طرح کسب و کار، دانلود 10 آنتی ویروس آنلاین برتر، آپدیت روزانه آنتی ویروس نود 32Nod 32، کسب درآمد از اینترنت خرید اینترنتی فروشگاه اینترنتی فروش محصولات پر فروش، فاکتورهای اصلی موفقیت، کسب درآمد از طریق اینترنت، کسب درآمد از اینترنت در ایران، کسب درآمد واقعی، کسب درآمد از طریق گوگل، کسب درآمد از اینترنت مطمئن، کسب، درامد، درآمد، اینترنت، واقعی، ایران، بهترین راه کسب درآمد از اینترنت، کسب درآمد میلیونی، کسب درآمد میلونی، کسب درآمد با 5000، کسب درآمد با 5 هزار تومان، کسب درآمد 200میلیونی، کسب درآمد بالای 200 میلیونی فقط با 5000 تومان، کسب درآمد با 5000 هزار تومان، leadadvertisers، :کسب درآمد میلیونی و مادام العمر برای وبمستران، روش های كسب درآمد از اینترنت، همكاری در فروش، معرفی بهترین سایتهای كسب درآمد،